Ürünler / Laminat / G - Alu
» Laminat
» Werzalit
» Tavilo
» Suntalam
» M.D.F. Lam
» Panel
» Profil
» Aksesuar
» Kontraplak
G - Alu
GENTAŞ METAL LAMİNAT
G-Alu® dekoratif kağıt yerine ince bir tabaka alüminyum, bakır veya paslanmaz çelik gibi gerçek metallerin yüzeye kaplanması ile üretilen gelenekselden moderne uzanan tasarım çizgisi, farklı dokusu ve özel yüzeyleri sayesinde, iç dekorasyon ve mobilya sektöründe, özgün ve şık kullanım alanları yaratmaktadır.

İç mekanlarda ve dikey yüzeylerder kullanılması önerilen G-Alu®, koruyucu folyosu sayesinde taşıma ve imalat sırasında metal yüzeylere gelebilecek darbelere karşı dayanımlıdır. Malzeme, yüzeyi nemli bir bez ve aşındırıcı içermeyen hafif bir temizlik malzemesi ile kolay temizlenir. Uygulama aşamasında folyonun çıkarılmaması önerilir.

G-Alu®SR
Çizilme Dayanımı Arttırılmış Metal Laminat
Üretimi sırasında kullanılan özel ürün ve teknikler ile yüzey çizilme dayanımı arttırılmış metal laminatlardır. Yüzey kullanımlarına uygun hale gelen bu ürün kolaylıkla temizlenebilmektedir.
En Sınıflandırma: HGS, VGS, HGP, VGP, CGS
EN 438-3 / 4
Kalınlıklar: 0,50 mm - 25 mm
Ebatlar:
HPL   : 1220 X 2440 mm - 1300 X 2800 mm - 1300 x 3050 mm
*CPL :  1220 mm - 1300 mm
*CPL Boyları istenilen uzunlukta üretilebilmektedir.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Haberler | Ürünler | İletişim
Sayfanın tüm hakları Kahramanlar Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne aittir. 2014 © Kahramanlar Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.