Ürünler / Laminat / G - Com Antigraffiti
» Laminat
» Werzalit
» Tavilo
» Suntalam
» M.D.F. Lam
» Panel
» Profil
» Aksesuar
» Kontraplak
GENTAŞ ANTİGRAFFİTİ
G-Com Anti Grafiti ®,

G-Com Anti Grafiti ®, grafiti uygulamalarına veya farklı vandal eylemlere maruz kalan alanlarda yüzey malzemesi olarak kullanıma uyarlanmış yüksek basınçlı bir laminattır. G-Com Anti Grafiti ® performansı, mekanik özellikleri (çekme dayanımı, eğilme-bükülme dayanımı, düşük ısıl genleşme katsayısı ve yüksek elektriksel direnç) açısından üstün performans sergileyen HPL çekirdek özelliği ile sağlanır.

Üstün yüzey performansına yönelik özel bir yüzey işleme ile birlikte (yüksek aşınma direnci, yüksek çizilme direnci ve grafiti uygulamalarında kullanılan farklı tür boya / keçeli kalemler - işaretleyiciler / temizleyici maddelere karşı yüksek direnç), G-Com Anti Grafiti ® ürününü, mevcut en iyi ürünlerden biri kılar.

Laminat, emprenye edilmiş kâğıt tabakalarını yüksek ısı (150°C ye kadar) ve yüksek basınç değerlerine (90 Kg/cm2 ye kadar) maruz bırakan bir yüksek basınçlı hidrolik preste preslenen emprenye edilmiş kâğıdın farklı tabakalarından (çekirdek için fenolik ve yüzey için melamin) üretilir.


EN Classification:
CGS, CGF

EN 438-4

Kalınlıklar : 2 mm - 20 mm

Ebatlar : 1540 mm x 3660 mm

Ana Sayfa | Hakkımızda | Haberler | Ürünler | İletişim
Sayfanın tüm hakları Kahramanlar Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne aittir. 2014 © Kahramanlar Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.