Ürünler / Laminat / G - Bio
» Laminat
» Werzalit
» Tavilo
» Suntalam
» M.D.F. Lam
» Panel
» Profil
» Aksesuar
» Kontraplak
G - Bio
GENTAŞ BİO LAMİNAT
Teknolojik gelişimlerin ışığı altında geliştirilen özel bir yöntemle üretilen G-Bio® , entegre hijyenik yapısı sayesinde bakterilere karşı aktif ve etkin bir koruma sağlar.

İnsana her ortamda sürekli eşlik eden bakteriler, alerjilerin ve enfeksiyonların tetikçileri olarak önemli sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Bu problemlerin çözümü için geliştirilen G-Bio® geleceğin hijyen standartlarını dekoratif dekoratif yüzeylere taşımaktadır. Gözle göremediğimiz bakteriler oda sıcaklığında bile 24 saat içerisinde inanılmaz bir hızla çoğalırlar. Bu çoğalmayı aynı hızla önlemek için üretilen G-Bio® bakterilerin %99'dan fazlasını büyüme ve çoğalma yeteneğini 24 saat içinde sürekli ve etkin bir biçimde nötralize eder. G-Bio®'nun yüzey özelliği homojen dağılımı sayesinde tüm yüzeyde etkili olmakla beraber ürünün ömrü boyunca etkinliğini devam ettirir. Gıdalara ve havaya hiçbir şekilde bulaşmaz ve emisyon oluşturmaz. G-Bio®'nun bütün bu özellikleri ISEGA tarafından test sonuçları ile onaylanmıştır.

G-Bio®'nun başlıca dayanıklı olduğu bakteriler; Pseudomanas Aeruginosa, Staphylococcus Aerus, Salmanella Choleraaesius, Escherichia Coli'dir.

Bütün bu üstün özellikleri G-Bio®'yu; gıdaların işlendiği endüstriyel mutfaklarda, hastanelerde, tedavi ve bakım odalarında, eczanelerde, laboratuarlarda, toplu taşım araçlarında, bankalarda ve bunun gibi hijyenin önemli olduğu bütün uygulamalarda vazgeçilmez yapmaktadır.

Sonuç olarak hijyenin çok önemli olduğu her uygulamada G-Bio® kullanılması önerilmektedir.

EN Sınıflandırma: HGS, VGS, CGS
JIS Z 2801 - 2000
EN 438

Kalınlıklar : 0,70 mm - 25 mm
Ebatlar : 950 x 2150 mm - 1220 x 2440 mm - 1300 mm - 2080 mm - 1300 x 3050 mm
1400 x 3660 mm - 1540 x 3050 mm - 1540 mm x 3660 mm
Ana Sayfa | Hakkımızda | Haberler | Ürünler | İletişim
Sayfanın tüm hakları Kahramanlar Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne aittir. 2014 © Kahramanlar Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.