Ürünler / Laminat / G - Board
» Laminat
» Werzalit
» Tavilo
» Suntalam
» M.D.F. Lam
» Panel
» Profil
» Aksesuar
» Kontraplak
G - Board
GENTAŞ G-BOARD
G-Board® ürünü iki ayrı üretim tekniğine sahip olarak tasarlamıştır.

Bunlar;

Mat yüzeyli G-Board® yazı tahtası laminatları: Kuru (tozlu) tebeşir kullanılar oluşturulan kontrast sayesinde akıcı ve okunaklı yazmaya olanak sağlar.

Temizleme, yazma ve silme kolaylıkları ile tercih sebebidir. Siyah, yeşil ve lacivert renklerde üretilmektedir.

Parlak yüzeyli G-Board® yazı tahtası laminatları: Su bazlı mürekkepli kalemler ile yazılabilen, yüzeyi ve üretimindeki farklı yöntemler sayesinde, rahatça silinebilen, temizlenmesi çok kolay bir üründür. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması tercih sebebidir. Sadece beyaz renkte üretilmektedir.

G-Board® bu özellikleri sayesinde okullarda, üniversitelerde, dershanelerde, bar, cafe, restoranlar gibi fiyat tablo ve tabelalarında, seyyar tahtalarda, toplantı ve konferans salonları başta olmak üzere çok fazla geniş kullanım alanına sahiptir.

G-Magnet®
G-Board® ürünü altında içinde uygulanan manyetik özelliği sayesinde eğitim kurumlarında, ofislerde, restaurantlarda, işaretleme - tanıtım panolarında ve benzeri tüm mıknatıslı materyallerin zeminde bulunması gereken yerlerde kullanılmak üzere karşımıza çıkan alternatif bir üründür.

EN Sınıflandırması: VGS
EN 438

Kalınlıklar : 0,70 mm- 1,20 mm
Ebatlar : 1220 x 2440 mm - 1300 x 2800 mm - 1300 x 3050 mm
Ana Sayfa | Hakkımızda | Haberler | Ürünler | İletişim
Sayfanın tüm hakları Kahramanlar Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne aittir. 2014 © Kahramanlar Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.